Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Press Esc to close
Dzisiaj jest:  Piątek, 22 czerwiec 2018
Ilość odwiedzin:  1153815
www.JARD.pl

Do NOWEGO ROKU z JARDem zostało:Posłuchaj
Radio JARD
89,2 FM


Radio JARD 2
dziecięco - młodzieżowe
103,9 FM


Menu
Obejrzyj
Tak o nas piszą

Galeria
Tomasza
Brańskiego


Lokalne Telewizje
w Polsce
Posiadasz grupę inwalidzką?
Jesteś solidnym pracownikiem?

Zgłoś się lub zadzwoń 85 662-81-06
do działu kadr firmy Jard!


DAMY CI PRACĘLas Piramides

Pracownicy firmy
JARD
na Tenerifie


Impreza
na Tenerifie


Żuki - KLIKNIJ! Żuki

Piosenka
"Moje miasto
to Białystok"
Zapraszamy do współpracy i wymiany informacji.

Gazety
Gazeta współczesna
Kurier Poranny
Gazeta.pl - Białystok

Media
Radio Białystok
TVP Białystok

Portale
Białystok Jard
Wrota Podlasia

  Archiwum imprez
środa, 22.08.2007
    Do końca wakacji pozostały niespelna 2 tygodnie. Dlatego radio Jard 89,2 FM oraz dziecięco- młodzieżowe radio Jard II 103,9 FM przygotowały swoim słuchaczom imprezę pod hasłem "Pożegnanie wakacji". Festyn ten odbędzie się w ostatnią niedzielę miesiaca, czyli 26 sierpnia w hali namiotowej przed Klubem Rozrywki Krąg. Początek o godz. 11:00.
     Druga połowa sieprnia to czas kiedy uczniowie zaczynają coraz intensywniej mysleć o nadchodzącym nowym roku szkolnym. Zwiastuje po prostu nadchodzący nieuchronnie koniec wakacji. Aby wspomnienia pozostały i aby z uśmiechem na twarzy usłyszeć pierwszy dzwonek uczniowie powinni skorzystać z ostatnich dni letniej wolności od szkoły i wybrać się na imprezę przygotowaną przez radio "Jard" 89,2 FM i dziecieco- młodziezowe radio "Jard II" 103,9 FM. Festyn pod hasłem Pożegnanie wakacji rozpocznie się w niedzielę 26 sierpnia o godz. 11-stej na placu przez białostockim Klubem Rozrywki "KRĄG". Organizatorzy zadbali o wiele atrakcji i niespodzianek. Na scenie będziemy mogli podziwiać jedne z najbardziej znanych zespołów prezentujących muzykę disco i dance. Zagrają formacje: 4Ever, Junior i Preludium. W czasie imprezy będzie można zdać egzamin na kartę rowerową i motorowerową. Tego dnia będzie można zobaczyć jak wyglądają policyjne radiowozy, a przedstawiciele wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku oraz Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego będą mówili m.in. o bezpieczeństwie na drodze.Każdy uczestnik imprezy otrzyma odblaski dla pieszych mające zwiększyć poziom ich bezpieczeństwa na drodze. Tego dnia odbędzie się też festiwal nalesników i konkurs krzyku.
     Nie zabraknie też występów muzycznych. Podczas festynu zostanie także rozstrzygnięty plebiscyt radia Jard II na przebój wakacji 2007. Zasady głosowania można poznać słuchając tej rozgłośni na fali 103,9 FM. Spośród osób biorących udział w zabawie sms-owej rozlosowany zostanie radiomagnetofon i inne nagrody rzeczowe oraz gadżety. Festyn Pożegnanie Wakacji będzie połączony z cotygodniowym Jarmarkiem Cudów i zawodami sportowymi dla dzieci i młodzieży Zostań Ronaldinho Podlasia. Ponadto odbędzie się kiermasz podręczników. Patronat medialny sprawują Jard MEDIA i Telewizja Białystok.
Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2001-2006 P.W. Jard. Idea, GFX & code by _duszek
All rights reserved.