Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Press Esc to close
Dzisiaj jest:  Piątek, 22 czerwiec 2018
Ilość odwiedzin:  1153815
www.JARD.pl

Do NOWEGO ROKU z JARDem zostało:Posłuchaj
Radio JARD
89,2 FM


Radio JARD 2
dziecięco - młodzieżowe
103,9 FM


Menu
Obejrzyj
Tak o nas piszą

Galeria
Tomasza
Brańskiego


Lokalne Telewizje
w Polsce
Posiadasz grupę inwalidzką?
Jesteś solidnym pracownikiem?

Zgłoś się lub zadzwoń 85 662-81-06
do działu kadr firmy Jard!


DAMY CI PRACĘLas Piramides

Pracownicy firmy
JARD
na Tenerifie


Impreza
na Tenerifie


Żuki - KLIKNIJ! Żuki

Piosenka
"Moje miasto
to Białystok"
Zapraszamy do współpracy i wymiany informacji.

Gazety
Gazeta współczesna
Kurier Poranny
Gazeta.pl - Białystok

Media
Radio Białystok
TVP Białystok

Portale
Białystok Jard
Wrota Podlasia

  Archiwum imprez
piątek, 01.05.2009
    Festyn Rodzinny z Radiem Jard 1 maja przed białostockim Kręgiem odbyła się huczna impreza z Radiem Jard. Majówka z falą 89,2 fm przyciągnęła na plac wielu białostoczan, którzy bawili się wspólnie z najpopularniejszymi zespołami podlaskiej sceny muzycznej.
     Piątkowe Święto Pracy bardzo rozrywkowo spędzili białostozcanie, którzy wybrali się na plac przed Białostocki Klub Rozrywki Krąg. 1 maja odbył się Festyn Rodzinny z Radiem Jard i Radiem Jard II. Organizatorzy w tę ciepłą, słoneczną pogodę przygotowali dla wszystkich bardzo wiele atrakcji. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zabawy dla dzieci. Wśród przybyłych spotkaliśmy Kubę, który przyszedł na plac przed Krąg razem ze swoimi dziadkami, aby spróbować swoich sił na byku.
     Prawdziwe rodeo, rodem z Teksasu to tylko jedna z wielu atrakcji dla najmłodszych. Na wszystkie dzieci czekały także duże dmuchane zjeżdżalnie, a także trampoliny do poskakania.
     Na rozśpiewanej scenie w hali namiotowej przed Kręgiem, gdzie zgromadziło się bardzo wielu mieszkańców Białegostoku, można było usłyszeć najbardziej popularne zespoły prezentujące muzykę disco, wśród grających wystąpiły zespoły Avanti, Junior, Verdis, Spajk, Julio i Holiday.
     Wokalista zespołu Julio, Mariusz zaraz po występie nie krył zadowolenia z frekfencji, stwierdził, że Białostoczanie zawsze bawią się doskonale na podobnych festynach.
     Na Festynie Rodzinnym z Radiem Jard nie zabrakło także czegoś dla podniebienia, a skosztować można było chociażby najbardziej popularnego podlaskiego dania, jakim jest kiszka ziemniaczana, prosto z grila.
    
Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2001-2006 P.W. Jard. Idea, GFX & code by _duszek
All rights reserved.