Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Press Esc to close
Dzisiaj jest:  Piątek, 22 czerwiec 2018
Ilość odwiedzin:  1153815
www.JARD.pl

Do NOWEGO ROKU z JARDem zostało:Posłuchaj
Radio JARD
89,2 FM


Radio JARD 2
dziecięco - młodzieżowe
103,9 FM


Menu
Obejrzyj
Tak o nas piszą

Galeria
Tomasza
Brańskiego


Lokalne Telewizje
w Polsce
Posiadasz grupę inwalidzką?
Jesteś solidnym pracownikiem?

Zgłoś się lub zadzwoń 85 662-81-06
do działu kadr firmy Jard!


DAMY CI PRACĘLas Piramides

Pracownicy firmy
JARD
na Tenerifie


Impreza
na Tenerifie


Żuki - KLIKNIJ! Żuki

Piosenka
"Moje miasto
to Białystok"
Zapraszamy do współpracy i wymiany informacji.

Gazety
Gazeta współczesna
Kurier Poranny
Gazeta.pl - Białystok

Media
Radio Białystok
TVP Białystok

Portale
Białystok Jard
Wrota Podlasia

  Archiwum imprez
niedziela, 01.04.2009
    Radio JARD II 103,9 FM ma już 8 lat! Pierwsza w Polsce, w Europie, a może i na świecie dziecięco- młodzieżowa rozgłośnia radiowa- Radio JARD II 103,9 FM kończy w tym roku 8 lat.
     Z tej okazji, w niedzielę, 5. kwietnia na placu przed białostockim Klubem Rozrywki "Krąg" odbędzie się wielka feta urodzinowa. Początek imprezy o godz. 11:00. Gwiazdami festynu będą zespoły: 4Ever, Maxx Dance, Spike, Magda Niewińska, Junior, Panama, Jorrgus, Julio oraz Proxy. Usłyszymy również gorący set muzyczny, który na żywo zaprezentuje v-ce mistrz polskich dj`ów- dj X, prowadzący cotygodniową audycję "Klubowa Eksplozja", emitowaną w każdą środę po godzinie 22 na fali 103,9 FM. W programie ponadto: pokazy tańca nowoczesnego, dmuchane zjeżdzalnie Arlekin, malowanie twarzy, Wybory Najwierniejszego Słuchacza Radia JARD II oraz konkursy z cennymi nagrodami. Będzie to wiosenny festyn rodzinny połączony z kiermaszem wielkanocnym. Imprezę poprowadzą prezenterzy Radia JARD II 103,9 FM. Patronat honorowy nad imprezą objął Podlaski Kurator Oświaty- Jerzy Kiszkiel. Patronat medialny sprawują natomiast: Kurier Poranny, Portal Internetowy Białystok On-Line, Nowy Kurier Ogłoszeniowy, Radio Jard, Radio Jard II i Tv JARD Białystok. Tort urodzinowy funduje cukiernia i kawiarnia Bachus. W związku ze swoimi ósmymi urodzinami, dziecięco- młodzieżowe radio JARD II 103,9 FM ogłasza również casting na nowych prezenterów. Mogą wziąć w nim udział uczniowie w wieku od 8 do 15 lat. Szczegółowe informacje na ten temat są dostępne na antenie rozgłośni.
Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2001-2006 P.W. Jard. Idea, GFX & code by _duszek
All rights reserved.