Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Press Esc to close
Dzisiaj jest:  Piątek, 22 czerwiec 2018
Ilość odwiedzin:  1153815
www.JARD.pl

Do NOWEGO ROKU z JARDem zostało:Posłuchaj
Radio JARD
89,2 FM


Radio JARD 2
dziecięco - młodzieżowe
103,9 FM


Menu
Obejrzyj
Tak o nas piszą

Galeria
Tomasza
Brańskiego


Lokalne Telewizje
w Polsce
Posiadasz grupę inwalidzką?
Jesteś solidnym pracownikiem?

Zgłoś się lub zadzwoń 85 662-81-06
do działu kadr firmy Jard!


DAMY CI PRACĘLas Piramides

Pracownicy firmy
JARD
na Tenerifie


Impreza
na Tenerifie


Żuki - KLIKNIJ! Żuki

Piosenka
"Moje miasto
to Białystok"
Zapraszamy do współpracy i wymiany informacji.

Gazety
Gazeta współczesna
Kurier Poranny
Gazeta.pl - Białystok

Media
Radio Białystok
TVP Białystok

Portale
Białystok Jard
Wrota Podlasia

  Archiwum imprez
poniedziałek, 25.06.2007
    W Klubie Rozrywki Krąg działa punkt sprzedazy z podjazdem dla kierowców . Można w nim kupić m.in. kurczaki czosnkowe, kurczaki z rożna, pizze, hamburgery, hot-dogi , kebaby, kiszke lub babke ziemniaczaną. Zaś w sklepie "Swojak" przy KRK można kupić zdrową żywność ekologiczną, taką jak kotlety z czerwonej kapusty lub kalafiora, salatke alpejska, szczupaka faszerowanego, smalczyk wegetarianski, naleśniki, zakwas z buraków oraz podlaske specjały przyrządzane według tradycyjnych receptur, np. kiszkę i babkę ziemniaczaną. Tuż obok w każdą niedzielę można wybrać się na jarmark cudów.
    Jak co tydzień Białostoczanie mogli kupić najzdrowszą na podlasiu żywność i swojskie wyroby między innymi z Kruszewa czy Korycina. Kolejny jarmark odbył się w specjalnie postawionym do tego celu namiocie na placu przy Klubie Rozrywki "Krąg". Kupujący z zadowoleniem mówili o zaletach zdrowej żywności, która przecież jest wizytówką naszego regionu. Jarmark cudów słynie z tego, że można tam kupić wyłącznie najlepsze pieczywo, ogórki, smaczyk, czy gotowe potrawy na rodzinne spotkania.
    W Białymstoku nie ma innych miejsc, gdzie co tydzień możńa udać się z całą rodzina i kupić wyroby rękodzielnicze, takie jak na przykład ręcznie robione czapki, czy serwetki, ale przede wszystkim zdrową żywność. Tylko na Placu przy Klubie Rozrywki "Krąg" pod wieklkim namiotem co niedziela można zakupić zdrowe produkty z całego regionu. Kolejny jarmark cudów już za tydzień i tam z pewnością wybierze się niejden mieszkaniec miasta, który jeszcze nie odkrył zalet zdrowego jedzenia.
    
Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2001-2006 P.W. Jard. Idea, GFX & code by _duszek
All rights reserved.