Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Press Esc to close
Dzisiaj jest:  Piątek, 22 czerwiec 2018
Ilość odwiedzin:  1153815
www.JARD.pl

Do NOWEGO ROKU z JARDem zostało:Posłuchaj
Radio JARD
89,2 FM


Radio JARD 2
dziecięco - młodzieżowe
103,9 FM


Menu
Obejrzyj
Tak o nas piszą

Galeria
Tomasza
Brańskiego


Lokalne Telewizje
w Polsce
Posiadasz grupę inwalidzką?
Jesteś solidnym pracownikiem?

Zgłoś się lub zadzwoń 85 662-81-06
do działu kadr firmy Jard!


DAMY CI PRACĘLas Piramides

Pracownicy firmy
JARD
na Tenerifie


Impreza
na Tenerifie


Żuki - KLIKNIJ! Żuki

Piosenka
"Moje miasto
to Białystok"
Zapraszamy do współpracy i wymiany informacji.

Gazety
Gazeta współczesna
Kurier Poranny
Gazeta.pl - Białystok

Media
Radio Białystok
TVP Białystok

Portale
Białystok Jard
Wrota Podlasia

  Archiwum imprez
niedziela, 20.04.2008
    Pomimo niesprzyjającej pogody na siódme urdziny Radia Jard II przyszło wielu słuchaczy. Impreza odbyła sie w hali namiotowej przed klubem rozrywki Krąg. Jubileuszowy festyn uroczystoście rozpoczął założyciel Radia Jard 103,9 FM Jarosław Dziemian.
     Na imprezie pojawił się także pan Michał Fijałkowski - Wicedyrektor Departamentu Reklamy KRRiT, ktróra od samego poczatku z niezwykłą życzliwością przyglądała się realizacji tak wyjątkowego pomysłu na falach polskiego eteru.
     Obecnie radiowa ekipa liczy prawie 30 osób - to właśnie one samodzielnie obsługują radiowe komputery, konsoletę, dobierają muzykę, czytają wiadomości, rozmawiają ze słuchaczami, przeprowadzają konkursy, prowadzą audycje tematyczne oraz obsługują profesjonalny sprzęt emisyjno- montażowy.
     Cyklicznie spotykają sie też na szkoleniach, na których omawiają wiele tematów.
     Program inauguracyjny można było usłyszeć w niedzielę, 1 kwietnia 2001 roku. Poprowadził go wówczas Wojciech Kuczyński- Redaktor Naczelny, związany z rozgłośnią od początku jej istnienia do dnia dzisiejszego, który stacją zaczął samodzielnie kierować już w wieku 13 lat.
     Pod względem udziału w rynku radiowym, Radio Jard II znajduje się w czołówce lokalnych stacji radiowych. I jak sie okazuje to właśnie muzyka przyciąga najwięcej słuchaczy. Słuchacze Radia Jard II mogli na żywo usłyszeć piosenki jakie są prezentowane na antenie rozgłośni. Atrakcją imprezy były bowiem koncerty zespołów, takich jak Poparazzi, Forever, Mega Dance, Junior, Adam Band, Holiday, Minimal, Efekt, Masters i Fokus. Był też set w wykonaniu wice mistrza polskich didżejów Dj-a X oraz pokaz tańca w wykonaniu tancerzy z białostockiego studia tańca Dancing Stars.
    
     Uczestnicy Wyborów Małej Miss i Małego Mistera Radia Jard II konkurowali w dwóch kategoriach wiekowych: od 4 do 7 lat oraz od 8 do lat 12. W pierwszej prezentacji kandydacji wystąpili w strojach sportowych.
     W drugiej odsłonie pretendenci do tytułu Małej Miss i Małego Mistera Radia Jard II zaprezentowali się w strojach wizytowych. Każdy miał za zadanie przygotować sobie prezentacje. Jedni tańczyli, śpiewali, recytowali wiersze, inni odpowadali na pytania prowadzącego.
     Małą Miss i Małego Mistera wybierali prezenterzy Radia Jard II: Aleksandra Reszeć, Sylwia Bućko i Mateusz Waszczuk a także Rogers Cole Wilson - prezenter radia JARD 89,2 Fm.
     W kategorii wiekowej: od 4 do 7 lat najwiecej głosów jurorów zebrała sześcioletnia Dominika Wikieł. I to ona została Małą Miss Radia Jard II. Dominika uczęszcza do PS nr 31 w Białymstoku. Jej ulubiony film to Epoka lodowcowa a jej ulubioną zabawa jest nożny berek.
     W kategorii wiekowej: od 8 do 12 tytuł Małej Miss Radia Jard II zdobyła 9-letnia Agnieszka Sawicka, uczennica klasy III F SP nr 19w Białymstoku. Agnieszka lubi m.in. śpiewać, tańczyć czytać książki i bawić się z kotem i chomikiem.
     Tytuł Mały Mister Radia Jard II w tej samej kategorii wiekowej otrzymał ośmioletni Kacper Szuryniuk - uczeń II klasy Szkoły Podstawowej nr 6 w Białymstoku. Kacper interesuje się capoeirą, piłką nożną oraz tańcem hip hop.
     Każda Mała Miss i Mały Mister Radia Jard II w nagrodę dostali rowery turystyczne ufundowane przez firmę Peleton.
     Wszystkie dzieci otrzymały też szarfy, nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2001-2006 P.W. Jard. Idea, GFX & code by _duszek
All rights reserved.