Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Press Esc to close
Dzisiaj jest:  Piątek, 22 czerwiec 2018
Ilość odwiedzin:  1153815
www.JARD.pl

Do NOWEGO ROKU z JARDem zostało:Posłuchaj
Radio JARD
89,2 FM


Radio JARD 2
dziecięco - młodzieżowe
103,9 FM


Menu
Obejrzyj
Tak o nas piszą

Galeria
Tomasza
Brańskiego


Lokalne Telewizje
w Polsce
Posiadasz grupę inwalidzką?
Jesteś solidnym pracownikiem?

Zgłoś się lub zadzwoń 85 662-81-06
do działu kadr firmy Jard!


DAMY CI PRACĘLas Piramides

Pracownicy firmy
JARD
na Tenerifie


Impreza
na Tenerifie


Żuki - KLIKNIJ! Żuki

Piosenka
"Moje miasto
to Białystok"
Zapraszamy do współpracy i wymiany informacji.

Gazety
Gazeta współczesna
Kurier Poranny
Gazeta.pl - Białystok

Media
Radio Białystok
TVP Białystok

Portale
Białystok Jard
Wrota Podlasia

  Archiwum imprez
poniedziałek, 11.06.2007
    Regionalne pieczywo, swojskie wędliny, miody, sery oraz wyroby rękodzieła ludowego to tylko niektóre z wyrobów jakie można było kupić na niedzielnym jarmarku cudów połączonym z targiem turystycznym. Impreze zorganizowało Przedsiębiorstwo Wielobranżowe JARD. Honorowy patonat objął starosta powiatu białostockiego Wiesław Pusz.
    
     Już po raz kolejny w ramach imprez Kolorowe Jarmarki Podlasia na placu przed Klubem Rozrywki Krąg odbył sie Jarmark cudów połączony z Targiem Turystycznym. Były tam stoiska wystawowe połączone z degustacją i sprzedażą m.in. regionalnego pieczywa, swojskich wędlin, miodów i serów. Każdy znalazł coś dla siebie.
    
     Na targu nie zabrakło też wakacyjnych ofert biura podrózy. Jak powiedziała nam Magdalena Matys z białostockiego Centrum Edukacyjno-Turystycznego w tym roku popularne są wyjazdy do Egiptu, Tunezji lub Turcji
     Jeżeli ktos woli wypoczywać na łonie natury, może skorzystać z oferty kwatery agroturystycznej "Pod wierzbą" państwa Alicji i Jana Miastkowskich z Tykocina.
    
     Na stoisku firmowym Jardu i sklepu „Swojak” można było kupić potrawy kuchni regionalnej takie jak pierogi, kiszka czy babka ziemniaczana. Jedną z atrakcji imprezy był również występ zespołu Mirage.
     Konkurs na najciekawsze stoisko wygrał Powiatu Białostockiego. Kolejny jarmark cudów odbedzie w niedziele, 17 czerwca a dodatkowo w ramach cotygodniowych imprez „Kolorowe Jarmarki Podlasia” w każdą trzecią niedziele miesiąca Jarmark Cudów oraz Jarmark Staroci odbywają sie również w kompleksie Nad zalewem w Wasilkowie.
    

 
 
 
 


Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2001-2006 P.W. Jard. Idea, GFX & code by _duszek
All rights reserved.