Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Press Esc to close
Dzisiaj jest:  Piątek, 22 czerwiec 2018
Ilość odwiedzin:  1153815
www.JARD.pl

Do NOWEGO ROKU z JARDem zostało:Posłuchaj
Radio JARD
89,2 FM


Radio JARD 2
dziecięco - młodzieżowe
103,9 FM


Menu
Obejrzyj
Tak o nas piszą

Galeria
Tomasza
Brańskiego


Lokalne Telewizje
w Polsce
Posiadasz grupę inwalidzką?
Jesteś solidnym pracownikiem?

Zgłoś się lub zadzwoń 85 662-81-06
do działu kadr firmy Jard!


DAMY CI PRACĘLas Piramides

Pracownicy firmy
JARD
na Tenerifie


Impreza
na Tenerifie


Żuki - KLIKNIJ! Żuki

Piosenka
"Moje miasto
to Białystok"
Zapraszamy do współpracy i wymiany informacji.

Gazety
Gazeta współczesna
Kurier Poranny
Gazeta.pl - Białystok

Media
Radio Białystok
TVP Białystok

Portale
Białystok Jard
Wrota Podlasia

  Archiwum imprez
niedziela, 09.12.2007
    Dzięwięć młodych białostoczanek ubiegało sie o tytuł najpiękniejszej Miss Radia Jard.
     Od ponad 10 lat słuchacze i sympatycy radia Jard wybierają Mikołajkową Miss. Tym razem do walki o koronę najpiękniejszej startowało 9 panien z Białegostoku. Wybory tradycyjnie odbyły sie w białostockim klubie rozrywki Krąg. Panie wystapiły w strojach sportowych, kąpielowych i strojach wieczorowych.
     Serca publiczności zdobyła Żaneta Tyszko z Białegostoku i to ona została Mikołajkową Miss Radia Jard 2007. Siódemka przyniosła jej szczęście. Mikołajkowa Miss Radia Jard ma 16 lat, 177 cm wzrostu. Jej wymiary to 83, 63 i 86 centymetrów. Uczy sie w I klasie Zespołu Szkół Rolniczych w Białymstoku. W przyszłości chciałaby zostać architektem krajobrazu. Nie spodziewała się, że to ona zdobedzie tytuł najpiękniejszej
     Każda uczestniczka wyborów otrzymała zestaw nagród, wśród nich m.in kosmetyki oraz płyty ufundowane przez Krzysztofa Boguckiego - menedżera Ivana Komarenki natomiast Mikołajkowa Miss Radia Jard zdobyła zestaw kina domowego ufundowany przez inż. Jarosława Dziemiana właściciela Przedsiębiorstwa Wielobranżowego Jard oraz wiele innych upominków. Na imprezie goscinnie wystapiła grupa taneczna Fair Play Crew, która jest twórcą kultowego spektaklu „Morosophus". Czas między prezentacjiami umilał również zespół Junior. W progranie odbył się także pokaz brazylijskiej sztuki walki w wykonaniu białostockiej grupy Abada Capueira. Organizatorzy przygotowali też konkursy z nagrodami dla publicznośi. Natomiast gwiazdą wieczoru był Ivan Komarenko. Swoim wspaniałym występem rozgrzał publiczność do czerwoności. Fani Ivana po zakończeniu imprezy mogli liczyć na jego autografy oraz wspólne zdjęcia. Kolejne wybory Mikołajkowej Miss radia Jard odbęda sie już za rok.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2001-2006 P.W. Jard. Idea, GFX & code by _duszek
All rights reserved.