Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Press Esc to close
Dzisiaj jest:  Piątek, 22 czerwiec 2018
Ilość odwiedzin:  1153815
www.JARD.pl

Do NOWEGO ROKU z JARDem zostało:Posłuchaj
Radio JARD
89,2 FM


Radio JARD 2
dziecięco - młodzieżowe
103,9 FM


Menu
Obejrzyj
Tak o nas piszą

Galeria
Tomasza
Brańskiego


Lokalne Telewizje
w Polsce
Posiadasz grupę inwalidzką?
Jesteś solidnym pracownikiem?

Zgłoś się lub zadzwoń 85 662-81-06
do działu kadr firmy Jard!


DAMY CI PRACĘLas Piramides

Pracownicy firmy
JARD
na Tenerifie


Impreza
na Tenerifie


Żuki - KLIKNIJ! Żuki

Piosenka
"Moje miasto
to Białystok"
Zapraszamy do współpracy i wymiany informacji.

Gazety
Gazeta współczesna
Kurier Poranny
Gazeta.pl - Białystok

Media
Radio Białystok
TVP Białystok

Portale
Białystok Jard
Wrota Podlasia

  Archiwum imprez
niedziela, 09.03.2008
    Medycyna naturalna zdaniem wielu specjalistów może stanowić znakomite uzupełnienie klasycznego kontaktu z lekarzami. Bioenergoterapeuci, zielarze, sprzedawcy masujących foteli i remediów feng shui po raz siedemnasty przedstawili mieszkańcom Białegostoku szereg niekonwencjonalnych sposobów na poprawę zdrowia i samopoczucia.
     Na XVII targach Medycyny Naturalnej, Zdrowia i Urody zorganizowanych w białostockim klubie rozrywki Krąg najwiekszym zainteresowaniem białostoczan cieszyły się naturalne sposoby diagnozowania i leczenia. Ze swoimi chorobami zwracali sie do bioenergoterapeutów, refleksologów masażystów, kręgarzy, wróżki, specjalistów od refleksologii oraz irydologów stawiajacych diagnoze na podstawie teczówki oka. eleóTego typu imprezy przyciagają przede wszystkim tych, którzy wierzą w niekonwencjonalne metody leczenia.
     Żaba pomnażająca kasę, odpromienniki, Budda na zdrowie, Budda na długowieczność, kwiat lotosu przyciągający miłość i przyjaźń, kula do wróżenia, kula kryształowa przyciągająca dobrą energie to amulety, które z Lidzbarka Warmińskiego przywiozła pani Elżbieta Kaczanowska.
     Na targach białostoczanie mogli też zaopatrzyć się w książki o tematyce medycyny naturalnej, naturalne kosmetyki, sandały zdrowotne, witaminy i minerały, suplementy żywieniowe, preparaty ziołowe, miody i artykuły pszczelarskie, orientalne i ekologiczne przyprawy, remedia Feng-Shui, okazy minerałów i wyroby z kamieni ozdobnych.
     Sporym zainteresowaniem cieszyły sie także fotele masujące kręgosłup i całe ciało oraz masażery.
     Osoby zainteresowane medycyną niekonwencjonalną mogły również wziąć udział w wielu wykładach i prelekcjach przygotowanych przez samych wystawców z różnych dziedzin medycyny naturalnej, np. "Miłość i przebaczanie odmienią twoje życie", "Sprawcza moc umysłu", "Kształtowanie losu, wpływ na przyszłość wydarzeń", "Reiki - sztuka uzdrawiania dla każdego". Kolejne, XVIII już Targi Medycyny Naturalnej, Zdrowia i Urody w klubie rozrywki Krąg odbedą się 25 i 26 października br.
Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2001-2006 P.W. Jard. Idea, GFX & code by _duszek
All rights reserved.