Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Press Esc to close
Dzisiaj jest:  Piątek, 22 czerwiec 2018
Ilość odwiedzin:  1153815
www.JARD.pl

Do NOWEGO ROKU z JARDem zostało:Posłuchaj
Radio JARD
89,2 FM


Radio JARD 2
dziecięco - młodzieżowe
103,9 FM


Menu
Obejrzyj
Tak o nas piszą

Galeria
Tomasza
Brańskiego


Lokalne Telewizje
w Polsce
Posiadasz grupę inwalidzką?
Jesteś solidnym pracownikiem?

Zgłoś się lub zadzwoń 85 662-81-06
do działu kadr firmy Jard!


DAMY CI PRACĘLas Piramides

Pracownicy firmy
JARD
na Tenerifie


Impreza
na Tenerifie


Żuki - KLIKNIJ! Żuki

Piosenka
"Moje miasto
to Białystok"
Zapraszamy do współpracy i wymiany informacji.

Gazety
Gazeta współczesna
Kurier Poranny
Gazeta.pl - Białystok

Media
Radio Białystok
TVP Białystok

Portale
Białystok Jard
Wrota Podlasia

  Archiwum imprez
czwartek, 03.01.2008
    Każdy białostoczanin wie już dobrze, że co tydzień, w niedzielę, na placu przed Klubem Rozrywki Krąg odbywają się kolorowe Jarmarki Cudów. Imprezy przyciągają miłośników swojskiego jadła oraz ekologicznych wypieków.
     Jarmark Cudów jest niepowtarzalną imprezą. To okazja do tego, aby całe rodziny wybrały sie na wspólne zakupy. Usmiechnięci i życzliwi wystawcy zawsze służą radą. Pomagają swoim klientom wybrać najlepsze produkty. Na stoiskach wystawców można znaleźć zarówno produkty spożywcze, jak też i wykonane z wielką precyzją wyroby rękodzieła ludowego, które w pewnym sensie mają swoją duszę i nie są tylko zwykłymi przedmiotami. Białostoczanie bardzo chętnie rozkoszują swoje podniebienia smakiem wyborowych swojskich wędlin i innych potraw kuchni regionalnej. Szczególnym powodzeniem ciesza się: babka i kiszka ziemniaczana. To wiktuały dzieki którym Podlasie słynie w całej Polsce. Do kupienia co niedzielę są ponadto pyszne warzywa herbowe, swieże i chrupiące pieczywo regionalne oraz sery prosto z Korycina. Nie często mamy też okazję kupić wędzoną polędwicę, szynkę i kiełbasę. Wystawcy przywożą ze sobą niezwykle popularne swojskie wiktuały, których smak jest w stanie zawładnąć podniebieniem nawet najbardziej wybrednego smakosza. Podczas Jarmarków Cudów przed Klubem KRĄG można nabyć również pyszne miody, dzięki którym możemy uniknąć zachorowania chociażby na przeziębienie i grypę. Na jarmarkach cudów białostoczanie bardzo szybko wykupują pyszne regionalne pieczywo kurpiowskie prosto z pieca. Na jarmarkach cudów organiowanych przez firmę JARD coraz częściej pojawiają się trochę zapomniane potrawy regionalne, które smakują naprawdę doskonale.
     Jarmarki Cudów odbywają się w każdą niedzielę na placu przed Klubem Rozrywki Krąg. Dodatkowo w ramach cotygodniowych imprez „Kolorowe Jarmarki Podlasia” w każdą trzecią niedzielę miesiąca na Jarmark Cudów oraz Jarmark Staroci zaprasza Kompleks Nad Zalewem w Wasilkowie.
Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2001-2006 P.W. Jard. Idea, GFX & code by _duszek
All rights reserved.